Ankstesni konkursai - 2010
Vertinimo komisija      Dalyviai      Laureatai      Bukletas     Nuotraukos

2010 metų XVI Nacionalinio Balio Dvariono konkurso dalyviai

Saviraiškos ugdymo kategorija
Pianistų konkurso dalyvių sąrašas

(abecėlės tvarka)

A grupė

1.

Austėja Alminaitė

2.

Kornelija Andrijauskaitė

3.

Paula Bagotyriūtė

4.

Greta Bagočiūnaitė

5.

Rytis Balandis

6.

Jūratė Baltinaitė

7.

Liutauras Baltrūnas

8.

Augustina Barzdaitė

9.

Eglė Belickaitė

10.

Paolo Blanchi

11.

Alma Bliuvaitė

12.

Erika Čirikaitė

13.

Milda Daunoraitė

14.

Dominykas Dulkys

15.

Ieva Gezevičiūtė

16.

Ugnė Grinkevičiūtė

17.

Miglė Gudonytė

18.

Gabija Gudžiūnaitė

19.

Marija Guščiutė

20.

Iveta Ivanauskaitė

21.

Kristina Jakavonytė

22.

Kliment Jaremčuk

23.

Dominykas Jurevičius

24.

Aistis Juška

25.

Viltė Kanaporytė

26.

Skaistė Kašėtaitė

27.

Pavel Každalevič

28.

Rostislava Kenebas

29.

Gabrielė Kevišaitė

30.

Dovydas Kiauka

31.

Skirmantė Kirkliauskaitė

32.

Kristupas Klimkaitis

33.

Augustina Lankutytė

34.

Silvia Leonzio

35.

Dovydas Liepa

36.

Tautvydas Lopetaitis

37.

Rugilė Martinaitytė

38.

Kristijonas Megelinskas

39.

Grėtė Mickevičiūtė

40.

Gerda Mikalauskaitė

41.

Evita Mikalkėnaitė

42.

Kasparas Mikužis

43.

Roberta Milašauskaitė

44.

Martyna Mišeikytė

45.

Vaiva Pakštaitė

46.

Augustė Petkūnaitė

47.

Ieva Petkūnaitė

48.

Salomėja Petručionytė

49.

Evelina Petruškevičiūtė

50.

Steponas Ramelis

51.

Paulius Raškevičius

52.

Sintija Raudonytė

53.

Gintarė Razmaitė

54.

Rugilė Simutytė

55.

Dalia Stelmokaitė

56.

Povilas Stonkus

57.

Agneta Šakevič

58.

Patricija Ščerbavičiūtė

59.

Augustas Šilanskas

60.

Vitalija Šniaukaitė

61.

Valdonė Šniukaitė

62.

Miglė Štabokaitė

63.

Emilija Šukytė

64.

Marija Tamkevičiūtė

65.

Luka Tamulionytė

66.

Kornelija Taunytė

67.

Judita Traubaitė

68.

Liepa Užusenytė

69.

Dovydas Vasiliauskas

70.

Viktorija Vičiulytė

71.

Neringa Vilčinskaitė

72.

Ugnė Zlataravičiūtė

73.

Emilija Žutautaitė

Saviraiškos ugdymo kategorija
Pianistų konkurso dalyvių sąrašas

(abecėlės tvarka)

B grupė

1.

Ugnė Barysaitė

2.

Viktorija Bielko

3.

Simona Cimbalistaitė

4.

Ąžuolas Dvarionas

5.

Lukas Gedvilas

6.

Greta Giedraitė

7.

Fausta Jasevičiūtė

8.

Urtė Jucevičiūtė

9.

Giedrė Juodzevičiūtė

10.

Rugilė Kaladinskaitė

11.

Jolanta Klenovska

12.

Martyna Kučinskaitė

13.

Brigita Kursaitė

14.

Taisija Kuščenko

15.

Emilija Kuzinaitė

16.

Karolis Liugas

17.

Brigita Lukmanova

18.

Vilda Kornelija Markevičiūtė

19.

Erika Mikelsaar

20.

Vytautas Norvaiša

21.

Gabrielė Paužuolytė

22.

David Petrosian

23.

Živilė Stanionytė

24.

Morta Stasikėlytė

25.

Lukrecija Stonkutė

26.

Arvydas Šilanskas

27.

Mažvydas Tautkus

28.

Emilija Topichaitė

29.

Kornelija Tunaitytė

30.

Jonas Vitkauskas

31.

Deimantas Zinkevičius

32.

Ieva Marija Žukauskaitė

33.

Lina Žutautaitė

Saviraiškos ugdymo kategorija
Pianistų konkurso dalyvių sąrašas

(abecėlės tvarka)

C grupė

1.

Simona Indrišiūnaitė

2.

Greta Urvelytė

Saviraiškos ugdymo kategorija
Stygininkų konkurso dalyvių sąrašas

(abecėlės tvarka)

A grupė

1.

Akvilė Aksinavičiūtė

2.

Valerija Almanovaitė

3.

Paulina Balniūtė

4.

Jūratė Baltinaitė

5.

Vaineta Bertašiūtė

6.

Ugnė Bierontaitė

7.

Lukas Brizgis

8.

Gabija Damijonaitytė

9.

Aistė Drakšaitė

10.

Eimantas Girdauskas

11.

Gintė Grigaitytė

12.

Goda Grigorianaitė

13.

Brigita Ivanauskaitė

14.

Ieva Janarauskaitė

15.

Paulina Jankovskytė

16.

Ugnė Juozapaitytė

17.

Ugnė Kaselytė

18.

Tilija Kazickaitė

19.

Norbert Keizo

20.

Erika Krikščiūnaitė

21.

Gabija Krikščiūnaitė

22.

Izabelė Lanauskaitė

23.

Mintarė Makrickaitė

24.

Izabelė Maksimovič

25.

Kornelija Mažeikaitė

26.

Mykolas Mažukna

27.

Jovilė Mikuckaitė

28.

Smiltė Murencevaitė

29.

Laima Paplauskaitė

30.

Karina Petraškaitė

31.

Salvijus Povilaitis

32.

Austėja Pranckūnaitė

33.

Kristijonas Pūtys

34.

Jokūbas Račiūnas

35.

Marija Raisanen

36.

Ugnė Samajauskaitė

37.

Fatima Sapranavičiūtė

38.

Paulina Smolskaitė

39.

Anastasija Stegancova

40.

Vytautė Strumylaitė

41.

Laura Šilalytė

42.

Elija Širvinskaitė

43.

Jokūbas Švambaris

44.

Medeinė Tuzikaitė

45.

Donatas Vaitkūnas

46.

Lėja Viktorija Voronovaitė

Saviraiškos ugdymo kategorija
Stygininkų konkurso dalyvių sąrašas

(abecėlės tvarka)

B grupė

1.

Dainora Aleksaitė

 

2.

Gabrielė Beinarytė

 

3.

Barbora Dranseikaitė

 

4.

Kornelija Giedrikaitė

 

5.

Vasarė Gritėnaitė

 

6.

Augustė Emilija Janonytė

 

7.

Lukas Jonušis

 

8.

Justina Juodytė

 

9.

Dovilė Kešiauskaitė

 

10.

Laurita Klimkaitė

 

11.

Gabrielė Kondrotaitė

 

12.

Patricija Lanauskaitė

 

13.

Ilona Lukašenka

 

14.

Andrius Malinauskas

 

15.

Rūta Matuliokaitė

16.

Greta Murmaitė

17.

Gabrielius Naruševičius

18.

Laura Norbontaitė

19.

Austėja Rimkutė

20.

Neda Stonytė

21.

Ugnė Šakenytė

22.

Klemensas Šimelis

23.

Paulina Šlepavičiūtė

24.

Rūta Šlikaitė

25.

Adelė Tijūšaitė

26.

Tadas Umbrasas

27.

Liucilė Uršulė Vilimaitė

 

 

Saviraiškos ugdymo kategorija
Stygininkų konkurso dalyvių sąrašas

(abecėlės tvarka)

C grupė

1.

Marija Berezina

 

2.

Simonas Bušma

 

3.

Karolina Čyvaitė

 

4.

Lydia Davis

 

5.

Jonas Kublickas

6.

Karolina Papreckytė

7.

Marat Ščerbakov

Profesinio rengimo kategorija
Pianistų konkurso dalyvių sąrašas

(abecėlės tvarka)

A grupė

1.

Agilė Gabrielė Bajoraitė

2.

Saulė Dikčiūtė

3.

Saulė Julija Kavaliauskaitė

4.

Ignas Maknickas

5.

Justas Maknickas

6.

Eglė Rudokaitė

7.

Simona Šleiterytė

8.

Dorotė Vdovinskytė

B grupė

1.

Gabrielė Bekerytė

2.

Aretas Botyrius

3.

Monika Calzonaitė

4.

Ona Gražinytė

5.

Rytis Paulius Juškaitis

6.

Ugnė Kavaliauskaitė

7.

Lauryna Lankutytė

8.

Tomas Varkala

9.

Ugnė Vazgilevičiūtė

C grupė

1.

Kristina Budvytytė

2.

Aušrinė Garsonaitė

3.

Diana Kislovska

4.

Sergej Liachnovič

5.

Paulius Matuzas

6.

Agata Palinska

7.

Ugnius Pauliukonis

8.

Gaivilė Simaitytė

9.

Donata Vaitkutė

10.

Gabrielė Žemaitytė

Profesinio rengimo kategorija
Stygininkų konkurso dalyvių sąrašas

(abecėlės tvarka)

A grupė

1.

Kamilia Boris

2.

Lina Juknevičiūtė

3.

Valerija Kycia

4.

Liepa Vozgirdaitė

5.

Ugnė Liepa Žuklytė

B grupė

1.

Austėja Alenskaitė

2.

Patricija Bautrėnaitė

3.

Danielė Brekytė

4.

Justina Maria Dorupaitė

5.

Erika Ieva Eriksonaitė

6.

Rolanda Ginkutė

7.

Julija Ivanovaitė

8.

Brigita Jakonytė

9.

Deimena Petkauskaitė

10.

Laura Staponkutė

11.

Linda Šimanauskaitė

12.

Milda Vaičiulytė

13.

Augustė Vinogradnaitė

14.

Augustina Vizbaraitė

C grupė

1.

Gunda Baranauskaitė

2.

Dmitrij Berezin

3.

Anastasija Bykova

4.

Ieva Daugirdaitė

5.

Vakarė Daukšaitė

6.

Lora Marija Kmieliauskaitė

7.

Arnas Karolis Kmieliauskas

8.

Snežana Koren

9.

Aistė Mikutytė

10.

Ugnė Petrauskaitė

11.

Bernardas Petrauskas

12.

Simona Steckytė

13.

Minadora Šernaitė

14.

Vytenis Šležas

15.

Alvita Timašiova